Veido kaukė "Deivė"

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: NT4
  12 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Veido kaukė pavargusiai, išsausėjusiai, praradusiai šviežumą odai.

  Su kolagenu, niacinamidu (B3), vitaminais C ir E.

  1 vnt.

  50 g

 • Ši kaukė skirta atgaivinti pavargusią, išsausėjusią veido odą. Suteikti jai gaivumo ir elastingumo. Pastebimai atstatyti papilkėjusios, spindesį praradusios odos būklę.

  Pagrindinės sudedamosios dalys:

  KOLAGENAS. Vienas svarbiausių odos struktūros elementų, kuris sudaro apie 75 procentus odos masės, nuo kurių priklauso odos ląstelių drėgmė, odos elastingumas, stangrumas bei odos galimybės atsinaujinti. Laukui bėgant, kolageno organizme mažėja, tad jo reikia gauti papildomai iš aplinkos.

  Niacinamidas (vitaminas B3) yra antioksidantas, saugantis odą nuo senėjimo,suteikia odai skaistumo, išlygina odos struktūrą ir padeda sumažinti pigmentines dėmeles bei paraudimus. 

  VITAMINAS C – stiprus natūralus antioksidantas, kovojantis su laisvaisiais radikalais, kurių "dėka" odą pradeda prieš laiką senti, stimuliuodamas kolageno ir elastino sintezę. Mažina pigmentaciją – šviesindamas ir skaistindamas odą. Stiprina kapiliarus.

  Kaukę rekomenduojame naudoti 2 kartus per savaitę. Tepti tik ant švarios odos. Užteptą kaukę palaikyti apie 10min. kol ji pradeda džiūti. Nuplauti šiltu vandeniu.

 • Alternatyvios prekės

  Žaliojo molio kaukė ŽALIOJI ŽEMĖ
  Kodas: NT33

  Su žaliąją arbata ir alijošiumi.

  1 vnt.

  50 g

  4 
  Baltojo molio kaukė BALTOJI ŽEMĖ
  Kodas: NT32

  Su baltuoju moliu, ožkų pienu ir alijošiumi.

  1 vnt.

  35 g

  4 
  Rožinio molio kaukė ROŽIŲ ŽEMĖ
  Kodas: NT38

  Su erškėtuogių ekstraktu.

  1 vnt.

  50 g

  4