APIE NIMFĖS PRODUKTUS

 •  

  Mūsų gaminami produktai yra natūralūs, saugūs naudoti. Mes nenaudojame jokių sintetinių konservantų, dažų, silikonų, mineralinių aliejų ir jokių medžiagų, kurios turėtų kenkiantį poveikį odai. Mūsų produktai sukurti žmogui, kuris rūpinasi savimi, turi savo nuomonę. Produktus naudojame patys, ir juos naudoja mūsų vaikai, dėl to galime juos rekomenduoti ir jums. Visi produktai sukurti iš asmeninio poreikio ir patirties. Mes negaminame produktų vien tam, kad juos gaminti. Gaminame tik tai, ką patys naudojame, dėl to jie yra paprasti ir prieinami daugeliui žmonių. Žinome, kad neaplenksime didelių kosmetikos gamintojų ir nesiekiame to. Produkciją kuriame su meile ir atidumu, kad kiekvienas gaminys būtų puikus sudėtimi ir malonus akiai. 

   Natūralus muilas gaminamas naudojant augalinius aliejus ir natrio šarmą (NaOH). Skirtingas aliejų derinys ir sąntykis įtakoja muilo kokybę. Teisingai parinkti aliejai ir jų kiekis padaro muilą kietą, putojantį, puoselėjantį odą. Toks muilas netyžta, nesausina odos. Jis puikiai nuprausia nešvarumus, palikdamas odą gaivią ir švarią. Šarmas taip pat turi būti paskaičiuotas labai kruopščiai, kad galutiniame produkte jo neliktų. Kitaip, muilas degins ir alergizuos odą. Natūraliame muile yra paliekamas 5% aliejų perviršis, tam, kad bet koks likęs šarmas soponifikuotųsi su aliejais ir galutinis produktas būtų saugus. Natūralaus muilo, pagaminto šaltuoju būdu ph yra 7-10. Jis pakankamai šarmingas, bet saugus naudoti. Tokiame muile neauga bakterijos, jam nereikia naudoti jokių konservantų. Soponifikacijos procese, kai aliejus susimaišo su šarmo ir distiliuoto vandens tirpalu, masė virsta muilu. Šioje masėje susidaro natūralus glicerinas, kuris taip pat lieka muile suteikdamas puikių drėkinamųjų savybių. Pagamintas muilas brandinamas sausoje, šiltoje patalpoje apie mėnesį laiko, per tą periodą, jis kietėja išgarindamas dalį vandens, ph mažėja, muilas pasidaro švelnesnis ir tinkamas naudoti.
  Mes, mėgstame spalvas ir galime įrodyti, kad jos taip pat gali būti natūralios. Nereikia bijoti spalvoto muilo, jei žinote, kad spalvos yra natūralios. Mes naudojame tik natūralius mineralinius, organinius pigmentus – oksidus, išgaunamus iš uolienų, žėmės, organinių junginių. Jie gali būti ypatingai ryškūs, tokie, kaip ultramarinas (ryškiai mėlynas), gali būti raudonas, violetinis, geltonas ir pan. Taip pat dažome muilą gėlių žiedlapiais, žolių nuovirais ir moliais.
  Muile naudojame tiek eterinius, tiek kvapiuosius aliejus. Norinčius naudoti visiškai natūralų produktą, siūlome naudoti muilą su EO (eterinių aliejų mišiniu). Tokius kaip Medetkų, Gintaro, Pipirmėčių, Ramunėlių, Sapropelio, Čiobrelių, Geodruskos, Levandų, Provanso, Cinamono, Dilgelių ir Beržų muilai šampūnai.
  Kituose muiluose naudojame tik aukščiausios kokybės kvapiuosius aliejus, kurie yra saugūs, atitinka visus EU standartus ir yra sukurti kosmetikos gamybai. Tai, Pieno medaus, Rožių, Pievų, Kanapių, Gervuogių muilai.
  Kituose mūsų gaminiuose: kosmetikoje ir kūno priežiūros priemonėse naudojami tik natūralius ingredientus, nerafinuotus aliejus ir eterinius aliejus.

   

   

  Auksė ir Žydrūnas