Žaliojo molio kaukė ŽALIOJI ŽEMĖ

 • Žaliojo molio kaukė ŽALIOJI ŽEMĖ

  Kodas: NT33
  500 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Žaliojo molio kaukė su žaliąją arbata ir alijošiumi.

  1 vnt. 50 g

 • Savo gamybiniame asortimente turime įvairių molių kaukių. Šios kaukės iš pirmo žvilgnio labai paprastos, bet išties labai turtingos ir galingos sudėtyje naudojamais ingredientais ir poveikiu. Šioje Žaliojo molio kaukėje pridėjome dar ir žaliosios arbatos ekstrakto bei alijošiaus. Žaliasis molis - labiau tinkamas riebesnei, spuogelių ir aknės varginamai odai. Turtingas mineralų, mikroelementų, todėl švelniai stimuliuoja, atgaivina, tonizuoja ir pagyvina odą, aprūpina odos ląsteles deguonimi. Prisotina odą mikroelementais, suteikia jai elastingumo, išlygina smulkias raukšleles, tonizuoja, ir atgaivina veido odą. Molyje esantis žaliosios arbatos ekstraktas, suteikia ne tik švelnų aromatą, bet ir antioksiduojančių, antiseptinių, gydomąjį poveikį turinčių savybių. Alijošiaus darbas šioje kaukėje - drėkjinti ir minkštinti odą.
  Leiskite sau skirti kelias minutes - užsitepkite šią kaukę ir ramiai pagulėkite. Ištieskite kojas, ramiai pakvėpuokite, leiskite kaukei padaryti Jūsų odai maksimaliai gerą poveikį ir rezultatą. Nepamirškite, kad keletas minučių pozityvių minčių ir laiko ramybėje su savimi, taip pat turi didžiulį poveikį Jūsų sveikai ir gražiai išvaizdai.

  Naudojimas: Nedidelį kaukės kiekį sumaištyti su patinkančiu mūsų gaminamu Levandų, Rožių hidrolatu ar šiltu vandeniu. Pagaminti grietinės tirštumo košytę, tepti sukamaisiais judesiais ant veido. Pabūti 5-10 minutes ramiai, kol molis išdžius. Nuplauti šiltu vandeniu. Dėmesio - vengti akių, lūpų zonos. Nuplovus veidą, nepamirškite jo pamaitinti ar sudrėkinti mūsų gaminama natūralia kosmetika - Geliniu ar Aliejiniu Serumu veidui.

 • Alternatyvios prekės

  Rožinio molio kaukė ROŽIŲ ŽEMĖ
  Kodas: NT38

  Rožinio molio kaukė su erškėtuogių ekstraktu.

  1 vnt. 50 g

  500 
  Veido kaukė tepama SAPROPELIS
  Kodas: NT 95

  Sapropelio veido kaukė probleminei odai.

  1 vnt. 50 g

  1200 
  Geltonojo molio kaukė MEDETKŲ ŽEMĖ
  Kodas: NT35

  Geltonojo molio kaukė su medetkų ekstraktu.

  1 vnt. 50 g

  500