Rožinio molio kaukė ROŽIŲ ŽEMĖ

 • Rožinio molio kaukė ROŽIŲ ŽEMĖ

  Kodas: NT38
  500 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Rožinio molio kaukė su erškėtuogių ekstraktu.

  1 vnt. 50 g

 • Savo gamybiniame asortimente turime įvairių molių kaukių. Šios kaukės iš pirmo žvilgnio labai paprastos, bet išties labai turtingos ir galingos sudėtyje naudojamais ingredientais ir poveikiu. Šioje Rožinio molio kaukėje pridėjome dar ir erškėtuogių  ekstrakto. Rožinis molis, maišytas su baltuoju, todėl turi abiems moliams būdingų naudingų medžiagų. Ši kaukė labiausiai tinkama mišriai odai. Turtingas mineralų, mikroelementų, todėl švelniai stimuliuoja, atgaivina, tonizuoja ir pagyvina odą, aprūpina odos ląsteles deguonimi. Valo poras, drėkina ir prisotina odą mikroelementais, suteikia jai elastingumo, išlygina smulkias raukšleles, tonizuoja, ir atgaivina veido odą. Molyje esantis erškėtuogių ekstraktas ir alijošius, suteikia ne tik moterišką, švelnų aromatą, bet ir suteikia kaukei antiseptinių, gydomąjį poveikį turinčių savybių.
  Leiskite sau skirti kelias minutes - užsitepkite šią kaukę ir ramiai pagulėkite. Ištieskite kojas, ramiai pakvėpuokite, leiskite kaukei padaryti Jūsų odai maksimaliai gerą poveikį ir rezultatą. Nepamirškite, kad keletas minučių pozityvių minčių ir laiko ramybėje su savimi, taip pat turi didžiulį poveikį Jūsų sveikai ir gražiai išvaizdai.

  Naudojimas: Nedidelį kaukės kiekį sumaištyti su patinkančiu mūsų gaminamu Levandų, Rožių hidrolatu ar šiltu vandeniu. Pagaminti grietinės tirštumo košytę, tepti sukamaisiais judesiais ant veido. Pabūti apie 10-15 minučių ramiai, kol molis išdžius. Nuplauti šiltu vandeniu. Dėmesio - vengti akių, lūpų zonos. Nuplovus veidą, nepamirškite jo pamaitinti ar sudrėkinti mūsų gaminama natūralia kosmetika - Geliniu ar Aliejiniu Serumu veidui.

 • Alternatyvios prekės

  Veido kaukė tepama SAPROPELIS
  Kodas: NT 95

  Sapropelio veido kaukė probleminei odai.

  1 vnt. 50 g

  1200 
  Baltojo molio kaukė BALTOJI ŽEMĖ
  Kodas: NT32

  Baltojo molio kaukė su ožkų pienu ir alijošiumi.

  1 vnt. 35 g

  500 
  Žaliojo molio kaukė ŽALIOJI ŽEMĖ
  Kodas: NT33

  Žaliojo molio kaukė su žaliąją arbata ir alijošiumi.

  1 vnt. 50 g

  500