Esu Auksė Drazdienė, šio puslapio, kosmetikos ir piešinių kūrėja.  

Pradėjau piešti turbūt tada, kaip galėjau pati laikyti pieštuką. Mama pasakodavo, kad užmigdavau bepiešdama prie piešinio.. Vėliau, lankiau A. Brako vaikų dailės mokyklą Klaipėdoje, paskui įstojau į dabartinį J. Vinožinskio menų fakultetą Kaune, kur baigiau meninės odos specialybę. Gyvenimas taip susiklostė, kad su oda dirbti nepradėjau, bet menų niekada nepamiršau. Šiuo metu turiu dvi mielas veiklas. Gaminu kosmetiką ir laisvalaikiu piešiu. Čia galite įsigyti mano piešiniais dekoruotų rankinių, pagalvėlių ir Repro paveikslų. Ačiū jums už palaikymą!

"Ar kada susimąstėte, ar rojus egzistuoja? Jeigu taip, tai kaip jis atrodytų? Šviesios spalvos, lengvos formos ir pasakiškų augalų motyvai..?
Aukse Drazdiene kūryboje užfiksuota gamtos magijos esmė – subtilūs fantastiniai gėlių žiedlapiai, įmantrūs paslaptingi augalų raštai – vartai į stebuklų ir sapnų pasaulį. Kiekvienas potėpis, lengvas dažų sluoksnis ar įmantri detalė sufleruoja apie paslėptas reikšmes, kurios laukia, kol bus atrastos.
Švelnios, prislopintos spalvos sukelia ramybės jausmą. Nagrinėdami kiekvieną detalę, galime pasinerti į pasaulį, kuriame išties karaliauja gamtos grožis, o laikas sustoja. Dailininkė tapydama šiuos vaizdus tarsi atrado pačią gamtos esmę, sukurdama vizualią simfoniją, rezonuojančią su siela.
Šie kūriniai primena neaprėpiamą gamtos pasaulio galią, skatina mus sustoti ir įvertinti magiją, kuri mus supa kiekvieną akimirką.
Gal didžiausias pasaulio grožis ir gėris – tikrasis rojus yra žymiai arčiau, negu kada pagalvojame? Galbūt kiekviename besiskleidžiančiame žiedlapyje, kurį atneša pavasario šiluma galime atskleisti dalelę tobulybės.
O smagiausia yra tai, kad šie stebuklingo pasaulio atvaizdai, tai ne vien paveikslai jaukiai namų erdvei, jie taip pat puošia ir aksesuarus, kaip krepšiai ar pagalvės, kurie leidžia mums neštis dalelė stebuklingo pasaulio su savimi". 

https://www.nimfe.lt/draukse  

https://www.facebook.com/draukse

https://www.instagram.com/auksedrazdiene/