Dažniausiai užduodami klausimai

 • Siuntimo ir Pristatymo sąlygos:

  Minimali užsakymo suma yra 7Eurai.

  Lietuvos teritorijoje, užsakant prekių už 35Eurus,  siuntinį pristatysime Omnivos arba DPD kurjeriu nemokamai. Visi kiti siuntiniai siunčiami Lietuvos paštu, nebent būtų pasirinktas kurjeris. Siunčiant paštu, prekes Jums išsiųsime per dvi darbo dienas nuo gauto užsakymo apmokėjimo patvirtinimo, per kurjerių tarnybą - kitą dieną nuo gauto užsakymo apmokėjimo patvirtinimo.

  Pristatome užsakymus į bet kurį Omnivos/DPD  paštomatą.

  Užsienyje: siuntinius siunčiame Lietuvos paštu.

  Pasirinkus ne tą mokėjimo būdą ką daryti?

  Jei pasirinkote Paypal ir norite sumokėti per banką, taip ir darykite. Tiesiog mokėkite užsakyme nurodytą sumą į šią sąskaitą:

  UAB Natūralūs turtai
  a/s  LT414010051003576242
  Už užsakymą

  Produktų grąžinimas:

  Ar galima grąžinti jūsų produktus?

  Kokybiškos kosmetikos higienos prekės nekeičiamos ir negali būti grąžinamos, vadovaujantis http://www.vartotojucentras.lt/istatymas.php?id=1038 , „Ne maisto prekių grąžinimo ir keitimo ypatumai“ 18 punktą.


  Ką daryti, gavus nekokybišką produktą, arba jei manote, kad jis nekokybiškas?

  Jei taip atsitiko ir gavote nekokybišką prekę, ar galvojate, kad ji nekokybiška, pirma būtina susisiekti su mumis, kad mes išsiaiškintumėme, kokia problema: naturalusturtai@gmail.com


  Ar galima atvykti pas jus ir įsigyti prekių vietoje?


  Kol kas neturime tokių galimybių ir parduotuvės vietoje. Galima susitarti dėl prekių pristatymo Palangoje ir Kretingoje.

  Visus pageidavimus, pastebėjimus, kritiką prašome rašyti: naturalusturtai@gmail.com

   

  BUČIAU DĖKINGA, JEI SAVO PATIRTIMI NAUDOJANT MŪSŲ GAMINIUS PASIDALINTUMĖTE SU KITAIS PIRKĖJAIS MŪSŲ EL.PARDUOTUVĖJE, KOMENTARUOSE, PO PRODUKTU. AČIŪ, AUKSĖ