SPA šveitiklis pilingas "Uogų palaima"

 • SPA šveitiklis pilingas "Uogų palaima"

  Kodas: NT74 UOGŲ
  1500 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Jūros druskos, himalajų rožinės druskos, cukraus šveitiklis su juodųjų sernebtų, aviečių sėklomis, burokėlių ekstraktu, epsom druska.

  1 vnt. 350 g

 • Kiekviena mūsų nori pasigirti švelnia, sveika ir šviežiai atrodančia oda. Mūsų kūno odos ląstelės, kasdien atsinaujina, bet šį procesą mes galime suaktyvinti ir paspartinti pačios. Įvairių šveitiklių pagalba, mes galime greičiau nuo odos pašalinti nebereikalingą epidermio sluoksnį, ir tokiu būdu leisti odai greičiau atsikratyti nereikalingų, teršiančių, odai kvėpuoti trukdančių dalelių. Mūsų gaminamuose  šveitikliuose esančių ingredientų pagalba, ne tik pašalinsite mirusio epidermio ir nešvarumų liekanas, bet ir iškart sudrėkinsite bei pamaitinsite savo odą.

  Taigi, jūros druska ir cukrus nušveis, nuvalys nuo kūno negyvąsias odos ląsteles, kava suaktyvins kraujotaką, o pirmo spaudimo migdolų aliejus sudrėkins, pamaitins ir suminkštins Jūsų odą. Oda taps švelni ir lygi kaip šilkas, o Jūsų mintys skaidresnės ir ramesnės! O kvapas! Gaivus, švelnus, nuostabus kvapas yra visiškai natūralus, sukurtas naudojant skirtingus ekstraktus ir eterinius aliejus! 

  Naudojimas: Naudojimas: Šveitiklį tepti ant drėgnos odos. Nedideliu kiekiu įtrinti visą kūną sukamaisiais judesiais. Palaukti, kol oda pasisotins. Viską nuplauti vandeniu ir kūną nusausinti rankšluosčiu. Pasistenkite, kad į indelį nepatektų vanduo, nes trumpės galiojimo laikas. Turime gausų šveitiklių pasirinkimą - tai Kavos, Melionų, Uogų palaima, Levanda, Žolelių, Gintaro - skirtingos spalvos, skirtingi kvapai... bet vis tie patys nuostabūs pojūčiai! 

 • Alternatyvios prekės

  Kietas kūno šveitiklis su GINTARU
  Kodas: NT133

  Kietas kūno šveitiklis su gintaru ir dumbliais.

  1 vnt. 90 g 

  900 
  MEDETKŲ druskos šveitiklis
  Kodas: NT66

  Jūros druskos šveitiklis su medetkų žiedlapiais.

  1 vnt. 250 g

  800