Valiuta:

Kietieji kvepalai RETRO

 • Kietieji kvepalai RETRO

  Kodas: TMKV31
  1200 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Saldus, vakarinis aromatas, atsukamoje metalinėje dėžutėje.

  1 vnt. 15 g

 • Šie kvepalai - patikrinta, saugi klasika, patinkanti ir brandesnio, jaunesnio amžiaus moteriai. Tai lyg kietųjų kvepalų Chanel 5 versija. Dalykiškai, bet moteriškai moteriai, žinančiai savo vertę. Šie kvepalai primena tą laikotarpį, kai moteris dar turėjo drąsiai ir atkakliai įrodinėti, kad jos moteriška prigimtis, tokia pat verta, kaip ir vyriškoji. Tegu bus tai gerieji retro prisiminimai šiandienoje.

  Senovėje - kietieji kvepalai buvo labai populiarūs. Turtingieji juos dažniausiai nešiodavosi gražiuose, tam skirtuose pakabukuose ant grandinėlės. Viduramžiais kietieji kvepalai buvo pripildyti benzoinių dervų mišiniu, gintaro, rožių, muskuso kvapais ir dažniausiai būdavo būdas paslėpti nemalonius kūno kvapus.

  Šiais laikais kietieji kvepalai patogūs tuo, kad jie neužima daug vietos, patogu įsimesti į rankinę, nepamainomi keliaujant.

  Naudojimas: Kietuosius kvepalus patrinti pirštu ir tepti tiesiai ant kūno. Dažniausiai kvėpinamos pulsuojančios kūno vietos - kaklo sritis, riešai ir dekoltė. Savo kosmetinę rekomenduojame papildyti ir kitais mielais, patogiais naudoti gaminiais - Lūpų Balzamais Pipirmėtė, Levanda, Medetka ar Levandų, Rožių hidrolatais.

 • Alternatyvios prekės

  Kietieji kvepalai Deivė
  Kodas: TMKV54

  Gaiviai saldus, vaisinis aromatas, atsukamoje metalinėje dėžutėje.

  1 vnt. 15 g

  1200 
  Kietieji kvepalai Lolita
  Kodas: TMKV56

  Lengvas, moteriškai paslaptingas aromatas, atsukamoje metalinėje dėžutėje.
  1 vnt. 15 g

  1200 
  Kietieji kvepalai Myliu
  Kodas: TMKV531

  Apelsinų giraičių aromatas, metalinėje atsukamoje dėžutėje.

  1 vnt. 15 g

  1200