Kietieji kvepalai LEVANDA

 • Kietieji kvepalai LEVANDA

  Kodas: TMKV11
  1200 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Klasikinis levandų aromatas, atsukamoje metalinėje dėžutėje.

  1 vnt. 15 g

 • Šiuose kvepaluose - dominuojančia nata groja klasikinis levandų eterinis aliejus. Šis kvapas nuo seno žinomas kaip raminantis, atpalaiduojantis, nesukeliantis alergijų, tinkamas beveik kiekvienam. pasitepus šiuo kvapu, lieka tik mintimis nusikelti į karštą Provanso vasarą, kur vaismedžių soduose noksta egzotiški vaisiai ir geriamas vynas.

  Senovėje - kietieji kvepalai buvo labai populiarūs. Turtingieji juos dažniausiai nešiodavosi gražiuose, tam skirtuose pakabukuose ant grandinėlės. Viduramžiais kietieji kvepalai buvo pripildyti benzoinių dervų mišiniu, gintaro, rožių, muskuso kvapais ir dažniausiai būdavo būdas paslėpti nemalonius kūno kvapus.

  Šiais laikais kietieji kvepalai patogūs tuo, kad jie neužima daug vietos, patogu įsimesti į rankinę, nepamainomi keliaujant.

  Naudojimas: Kietuosius kvepalus patrinti pirštu ir tepti tiesiai ant kūno. Dažniausiai kvėpinamos pulsuojančios kūno vietos - kaklo sritis, riešai ir dekoltė. Savo kosmetinę rekomenduojame papildyti ir kitais mielais, patogiais naudoti gaminiais - Lūpų Balzamais Pipirmėtė, Levanda, Medetka ar Levandų, Rožių hidrolatais.

 • Alternatyvios prekės

  Kietieji kvepalai KARILĖ
  Kodas: TMKV35

  Saldžiarūgštis tropinių vaisių aromatas, atsukamoje metalinėje dėžutėje.

  Tinka veganams.

  1 vnt. 15 g

  1200 
  Kietieji kvepalai GEIŠA
  Kodas: TMKV37

  Saldus vaisių ir karamelės aromatas, atsukamoje metalinėje dėžutėje.

  1 vnt. 15 g

  1200 
  Kietieji kvepalai Deivė
  Kodas: TMKV54

  Gaiviai saldus, vaisinis aromatas, atsukamoje metalinėje dėžutėje.

  1 vnt. 15 g

  1200