Valiuta:

Kietas šampūnas KANAPĖ

 • Kietas šampūnas KANAPĖ

  Kodas: NT43m
  400 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Kietas šampūnas Kanapė riebiems plaukams, praturtintas žaliuoju moliu, kanapių aliejumi, dilgėlių ekstraktu.

  Pasirinkite:

  Kietas mažas šampūnas - 20 g

  Kietas didelis šampūnas - 90 g  

 • Pasaulį pamažu užkariauja kietieji šampūnai, o mūsų el.parduotuvėje jų - irgi platus pasirinkimas. Mūsų manymu, kietieji šampūnai yra tikrai patogesni naudoti, užima mažai vietos, dėl to - patogūs pasiimti ir į ilgas keliones, ir tinkamai prižiūrimi, ilgiau tarnauja. Dėl natūralios ir draugiškos aplinkai sudėties, naudodami šį šampūną pajusite, kad plaukus galite plauti rečiau, jie bus mažiau ir rečiau linkę riebaluotis. Juose nėra SLS, parabenų. Beveik esame įsitikinę, kad išbandę kietuosius šampūnus, nebenorėsite grįžti prie skystųjų!

  Kietasis šampūnas Kanapė, praturtintas kanapių sėklų aliejumi, pasižyminčiu išskirtinėmis maitinančiomis savybėmis, žaliuoju moliu, skatinančiu intensyvesnę kraujotaką, o tuo pačiu ir greitesnį ląstelių atsinaujinimą bei dilgėlių ekstraktu, padedančiu plaukui tvirtėti ir greitai augti. Šis kietasis šampūnas puikiai išplauna ilgus plaukus, dėl savo stipraus poveikio ingredientų sudėties, laubiau tinkamas - plauti riebius plaukus. Po plovimo šiuo šampūnu, plaukai bus lengviau sušukuojami ir gražiai spindės.

  Naudojimas: Sudrėkinti plaukus vandeniu ir trinkti į plaukus kietą šampūną tol, kol atsiranda tiršta puta. Šia puta švelniai įmasažuoti visą galvos odą ir visus plaukus, o po to gerai išskalauti šiltu vandeniu. Po plovimo nepamirškite plaukus pamaitinti Kietu plaukų kondicionieriumi, plaukų galiukų palepinti Serumu plaukų galiukams.

  Panaudojus kietą šampūną padėkite ant sauso padėkliuko ar muilinės, kad nudžiūtų. Nelaikykite drėgmėje. Taip pratęsite jo ilgaamžiškumą ir neleisite jam išbrinkti ir "aptirpti", kietas šampūnas tarnaus ilgiau. Tam puikiai tinka ir mūsų parduodamos muilinės bei padėkliukai su skylutėmis vandeniui nubėgti.

  Norėdami mažiau teršti aplinką ir kviesdami apie tai susimąstyti kitus, kviečiami rinktis mūsų produktus atsisakant įpakavimo. Padarėme produkto pirkimo opciją be pakuotės - tiems, kam rūpi mūsų aplinka ir ekologija, tiems, kam norisi išvengti perteklinių pakuočių savoje kasdienybėje, tiems, kam mažiau yra daugiau. Mūsų gaminami produktai yra draugiški aplinkai ir žmonėms.  Mes ir gamta dėkojame už Jūsų tvarų, tausojantį aplinką pasirinkimą.

 • Alternatyvios prekės

  Kietas šampūnas ROŽĖ
  Kodas: NTK42

  Kietas šampūnas Rožė sausiems plaukams, praturtintas argano aliejumi, šilku ir erškėtuogių ekstraktu.
  Pasirinkite:
  Kietas mažas šampūnas - 20 g
  Kietas didelis šampūnas - 90 g 

  400  - 1300 
  Kietas šampūnas LEVANDA
  Kodas: NTK40

  Kietas šampūnas Levanda normaliems plaukams, praturtintas baltuoju moliu, keratinais ir levandų ekstraktu.

  Pasirinkite:

  Kietas mažas šampūnas - 20 g

  Kietas didelis šampūnas - 90 g 

  400  - 1300 
  Kietas šampūnas SAPROPELIS
  Kodas: NTK44

  Kietas šampūnas Sapropelis pleiskanojantiems plaukams, praturtintas sapropelio moliu, keratinais ir varnalėšų ekstraktu.
  Pasirinkite:
  Kietas mažas šampūnas - 20 g
  Kietas didelis šampūnas - 90 g   

  400  - 1300