Valiuta:

Kietas šampūnas ROŽĖ

 • Kietas šampūnas ROŽĖ

  Kodas: NT42/1
  1200
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Kietas šampūnas Rožė sausiems plaukams, praturtintas argano aliejumi, šilku ir erškėtuogių ekstraktu.
  Pasirinkite:
  Kietas mažas šampūnas - 20 g
  Kietas didelis šampūnas - 90 g 

 • Pasaulį pamažu užkariauja kietieji šampūnai, o mūsų el.parduotuvėje jų - irgi platus pasirinkimas. Mūsų manymu, kietieji šampūnai yra tikrai patogesni naudoti, užima mažai vietos, dėl to - patogūs pasiimti ir į ilgas keliones, ir tinkamai prižiūrimi, ilgiau tarnauja. Dėl natūralios ir draugiškos aplinkai sudėties, naudodami šį šampūną pajusite, kad plaukus galite plauti rečiau, jie bus mažiau ir rečiau linkę riebaluotis. Juose nėra SLS, parabenų, silikonų. Beveik esame įsitikinę, kad išbandę kietuosius šampūnus, nebenorėsite grįžti prie skystųjų!
  Kietasis šampūnas Rožė, praturtintas argano aliejumi, pasižyminčiu išskirtinėmis maitinančiomis savybėmis, šilku, suteikiančiu plaukams švelnumą, lengvumą ir spindesį, bei erškėtuogių ekstraktu, padedančiu apsaugoti odą nuo degeneracinių procesų. Šis kietasis šampūnas puikiai išplauna ilgus plaukus, skirtas sausiems, nualintiems plaukams, tinkamas ir dažytiems plaukams. Po plovimo šiuo šampūnu, plaukai bus lengviau sušukuojami ir gražiai spindės.


  Naudojimas: Sudrėkinti plaukus vandeniu ir trinkti į plaukus kietą šampūną tol, kol atsiranda tiršta puta. Šia puta švelniai įmasažuoti visą galvos odą ir visus plaukus, o po to gerai išskalauti šiltu vandeniu. Po plovimo nepamirškite plaukus pamaitinti Kietu plaukų kondicionieriumi, plaukų galiukų palepinti Serumu plaukų galiukams.


  Panaudojus kietą šampūną padėkite ant sauso padėkliuko ar muilinės, kad nudžiūtų. Nelaikykite drėgmėje. Taip pratęsite jo ilgaamžiškumą ir neleisite jam išbrinkti ir "aptirpti", kietas šampūnas tarnaus ilgiau. Tam puikiai tinka ir mūsų parduodamos muilinės bei padėkliukai su skylutėmis vandeniui nubėgti.
  Norėdami mažiau teršti aplinką ir kviesdami apie tai susimąstyti kitus, kviečiami rinktis mūsų produktus atsisakant įpakavimo. Padarėme produkto pirkimo opciją be pakuotės - tiems, kam rūpi mūsų aplinka ir ekologija, tiems, kam norisi išvengti perteklinių pakuočių savoje kasdienybėje, tiems, kam mažiau yra daugiau. Mūsų gaminami produktai yra draugiški aplinkai ir žmonėms. Mes ir gamta dėkojame už Jūsų tvarų, tausojantį aplinką pasirinkimą.

 • Alternatyvios prekės

  Kietas šampūnas LEVANDA
  Kodas: NTK40

  Kietas šampūnas Levanda normaliems plaukams, praturtintas baltuoju moliu, keratinais ir levandų ekstraktu.

  Pasirinkite:

  Kietas mažas šampūnas - 20 g

  Kietas didelis šampūnas - 90 g 

  400 - 1300
  Kietas šampūnas MEDETKA
  Kodas: NTK41

  Kietas šampūnas Medetka sausiems plaukams, praturtintas simondsijų aliejumi, keratinais ir medetkų ekstraktu.
  Pasirinkite:
  Kietas mažas šampūnas - 20 g
  Kietas didelis šampūnas - 90 g 

  400 - 1300
  Kietas šampūnas KANAPĖ
  Kodas: NTK43

  Kietas šampūnas Kanapė riebiems plaukams, praturtintas žaliuoju moliu, kanapių aliejumi, dilgėlių ekstraktu.

  Pasirinkite:

  Kietas mažas šampūnas - 20 g

  Kietas didelis šampūnas - 90 g  

  400 - 1300