Valiuta:

Kietas šampūnas LEVANDA

 • Kietas šampūnas LEVANDA

  Kodas: NT40test
  400 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Kietas šampūnas Levanda normaliems plaukams, praturtintas baltuoju moliu, keratinais ir levandų ekstraktu.

  Pasirinkite:

  Kietas mažas šampūnas - 20 g

  Kietas didelis šampūnas - 90 g 

 • Pasaulį pamažu užkariauja kietieji šampūnai, o mūsų el.parduotuvėje jų - irgi platus pasirinkimas. Mūsų manymu, kietieji šampūnai yra tikrai patogesni naudoti, užima mažai vietos, dėl to - patogūs pasiimti ir į ilgas keliones, ir tinkamai prižiūrimi, ilgiau tarnauja. Dėl natūralios ir draugiškos aplinkai sudėties, naudodami šį šampūną pajusite, kad plaukus galite plauti rečiau, jie bus mažiau ir rečiau linkę riebaluotis. Juose nėra SLS, parabenų, silikonų. Beveik esame įsitikinę, kad išbandę kietuosius šampūnus, nebenorėsite grįžti prie skystųjų!
  Kietasis šampūnas Levanda, praturtintas kakavos sviestu, pasižyminčiu išskirtinėmis maitinančiomis savybėmis, baltuoju moliu, skatinančiu intensyvesnę kraujotaką, o tuo pačiu ir greitesnį ląstelių atsinaujinimą bei levandų ekstraktu, suteikiančio šampūnui raminančio, atpalaiduojančio aromato. Levandų eterinio aliejaus kvapas, nuo seno siejamas su moteriškumu, mažai alergizuojantis, nuramins mintis po sunkios dienos. Jums liks tik pasiduoti apimančiam komforto jausmui ir mintimis nusikelti į romantiškus jausmus keliantį Provansą, levandų augintojų ir puoselėtojų kraštą. Šis kietasis šampūnas, skirtas normaliems moterų plaukams, puikiai išplauna ilgus plaukus.  Po plovimo šiuo šampūnu, plaukai bus lengviau sušukuojami ir gražiai spindės.


  Naudojimas: Sudrėkinti plaukus vandeniu ir trinkti į plaukus kietą šampūną tol, kol atsiranda tiršta puta. Šia puta švelniai įmasažuoti visą galvos odą ir visus plaukus, o po to gerai išskalauti šiltu vandeniu. Po plovimo nepamirškite plaukus pamaitinti Kietu plaukų kondicionieriumi, plaukų galiukų palepinti Serumu plaukų galiukams.


  Panaudojus kietą šampūną padėkite ant sauso padėkliuko ar muilinės, kad nudžiūtų. Nelaikykite drėgmėje. Taip pratęsite jo ilgaamžiškumą ir neleisite jam išbrinkti ir "aptirpti", kietas šampūnas tarnaus ilgiau. Tam puikiai tinka ir mūsų parduodamos muilinės bei padėkliukai su skylutėmis vandeniui nubėgti.
  Norėdami mažiau teršti aplinką ir kviesdami apie tai susimąstyti kitus, kviečiami rinktis mūsų produktus atsisakant įpakavimo. Padarėme produkto pirkimo opciją be pakuotės - tiems, kam rūpi mūsų aplinka ir ekologija, tiems, kam norisi išvengti perteklinių pakuočių savoje kasdienybėje, tiems, kam mažiau yra daugiau. Mūsų gaminami produktai yra draugiški aplinkai ir žmonėms. Mes ir gamta dėkojame už Jūsų tvarų, tausojantį aplinką pasirinkimą.

 • Alternatyvios prekės

  Kietas šampūnas ROŽĖ
  Kodas: NTK42

  Kietas šampūnas Rožė sausiems plaukams, praturtintas argano aliejumi, šilku ir erškėtuogių ekstraktu.
  Pasirinkite:
  Kietas mažas šampūnas - 20 g
  Kietas didelis šampūnas - 90 g 

  400  - 1300 
  Kietas šampūnas SAPROPELIS
  Kodas: NTK44

  Kietas šampūnas Sapropelis pleiskanojantiems plaukams, praturtintas sapropelio moliu, keratinais ir varnalėšų ekstraktu.
  Pasirinkite:
  Kietas mažas šampūnas - 20 g
  Kietas didelis šampūnas - 90 g   

  400  - 1300 
  Kietas šampūnas MEDETKA
  Kodas: NTK41

  Kietas šampūnas Medetka sausiems plaukams, praturtintas simondsijų aliejumi, keratinais ir medetkų ekstraktu.
  Pasirinkite:
  Kietas mažas šampūnas - 20 g
  Kietas didelis šampūnas - 90 g 

  400  - 1300