Geltonojo molio kaukė MEDETKŲ ŽEMĖ

 • Geltonojo molio kaukė MEDETKŲ ŽEMĖ

  Kodas: NT35
  500 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Geltonojo molio kaukė su medetkų ekstraktu.

  1 vnt. 50 g

 • Savo gamybiniame asortimente turime įvairių molių kaukių. Šios kaukės iš pirmo žvilgnio labai paprastos, bet išties labai turtingos ir galingos sudėtyje naudojamais ingredientais ir poveikiu. Šioje Geltonojo molio kaukėje pridėjome dar ir vaistinio augalo medetkos ekstrakto. Geltonasis molis - retas, itin smulkus. Jisai tinkamas - visiems odos tipams, bet labiausiai -  mišriai odai. Turtingas mineralų, mikroelementų, todėl švelniai stimuliuoja, atgaivina, tonizuoja ir pagyvina odą, aprūpina odos ląsteles deguonimi. Prisotina odą mikroelementais, suteikia jai elastingumo, išlygina smulkias raukšleles, tonizuoja, ir atgaivina veido odą. Molyje esantis medetkų ekstraktas, suteikia ne tik moterišką, švelnų aromatą, bet ir suteikia kaukei antiseptinių, gydomąjį poveikį turinčių savybių.

  Leiskite sau skirti kelias minutes - užsitepkite šią kaukę ir ramiai pagulėkite. Ištieskite kojas, ramiai pakvėpuokite, leiskite kaukei padaryti Jūsų odai maksimaliai gerą poveikį ir rezultatą. Nepamirškite, kad keletas minučių pozityvių minčių ir laiko ramybėje su savimi, taip pat turi didžiulį poveikį Jūsų sveikai ir gražiai išvaizdai.

  Naudojimas: Nedidelį kaukės kiekį sumaištyti su patinkančiu mūsų gaminamu Levandų, Rožių hidrolatu ar šiltu vandeniu. Pagaminti grietinės tirštumo košytę, tepti sukamaisiais judesiais ant veido. Pabūti 5-10 minutes ramiai, kol molis išdžius. Nuplauti šiltu vandeniu. Dėmesio - vengti akių, lūpų zonos. Nuplovus veidą, nepamirškite jo pamaitinti ar sudrėkinti mūsų gaminama natūralia kosmetika - Geliniu ar Aliejiniu Serumu veidui.

 • Alternatyvios prekės

  Žaliojo molio kaukė ŽALIOJI ŽEMĖ
  Kodas: NT33

  Žaliojo molio kaukė su žaliąją arbata ir alijošiumi.

  1 vnt. 50 g

  500 
  Rožinio molio kaukė ROŽIŲ ŽEMĖ
  Kodas: NT38

  Rožinio molio kaukė su erškėtuogių ekstraktu.

  1 vnt. 50 g

  500 
  Baltojo molio kaukė BALTOJI ŽEMĖ
  Kodas: NT32

  Baltojo molio kaukė su ožkų pienu ir alijošiumi.

  1 vnt. 35 g

  500